Ni hittar oss på Apoteksgatan 6 i Klippan.

Det går att nå oss via telefon, mail eller ett besök i vår butik som vi har öppet för företagskunder vardagar kl 08-17.

KONTAKT

Telefon:

E-post:

Adress:

Öppettider:

Org.nr:

 

0435-48 11 00

info@alltor.se

Apoteksgatan 6, 264 33 Klippan

Vardagar kl. 08:00-17:00

556677-4005

 

HÖR AV DIG!

Vad vill du prata om?

Kontaktuppgifter

Telefon:

Fax:

E-post:

 

Adress:

Öppettider:

0435-48 11 00

0435-104 55

info@alltor.se

 

Apoteksgatan 6, 264 38 Klippan

Vardagar kl 8-17

Helle Ragnarsson

helle@alltor.se

Marie Kryhl

marie@alltor.se

Jimmy Hollén

jimmy@alltor.se

Jonas Bergfors

jonas@alltor.se

Mikael Jönsson

mikael.jonsson@alltor.se

Mikael Forsberg

mikael.forsberg@alltor.se

Mikael Vänstedt

micke@alltor.se

Anton Movert

anton@alltor.se

Dennis Stendahl

dennis@alltor.se

Håkan Jannesson

hakan@alltor.se

Niclas Karlsson

niclas@alltor.se

Oleg Klionov

oleg@alltor.se

Personal

VD
Behörig Ingenjör Inbrottslarm

VD
Behörig Ingenjör Brandlarm

Administration

Administration

IT-tekniker

IT-tekniker

IT-tekniker

IT/CAD

Butik/lager

Säkerhetstekniker

Säkerhetstekniker

Säkerhetstekniker

Säkerhetstekniker

Säkerhetstekniker