Vad vill du prata om?

Kontaktuppgifter

Telefon:

Fax:

E-post:

 

Adress:

Öppettider:

0435-48 11 00

0435-104 55

info@alltor.se

 

Apoteksgatan 6, 264 38 Klippan

Vardagar kl 8-15

Ni hittar oss på Apoteksgatan 6 i Klippan.

Det går att nå oss via telefon, mail eller ett besök i vår butik som vi har öppet för företagskunder vardagar kl 08-15.

Personal

Behörig Ingenjör Inbrottslarm

Behörig Ingenjör Brandlarm

Helle Ragnarsson

helle@alltor.se

Administration

Marie Kryhl

marie@alltor.se

Administration

Jimmy Hollén

jimmy@alltor.se

IT-tekniker

Jonas Bergfors

jonas@alltor.se

IT-tekniker

Mikael Jönsson

mikael.jonsson@alltor.se

IT-tekniker

Mikael Forsberg

mikael.forsberg@alltor.se

IT/CAD

Mikael Vänstedt

micke@alltor.se

Butik/lager

Anton Movert

anton@alltor.se

Säkerhetstekniker

Dennis Stendahl

dennis@alltor.se

Säkerhetstekniker

Håkan Jannesson

hakan@alltor.se

Säkerhetstekniker

Niclas Karlsson

niclas@alltor.se

Säkerhetstekniker

Oleg Klionov

oleg@alltor.se

Säkerhetstekniker

HÖR AV DIG!

KONTAKT

Telefon:

E-post:

Adress:

Öppettider:

Org.nr:

 

0435-48 11 00

info@alltor.se

Apoteksgatan 6, 264 33 Klippan

Vardagar kl. 08:00-15:00

556677-4005